Novinky: 6. liga

Výhra v Dukovanech přinesla první hattrick i čisté konto

25/8/2024

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov zůstávají i po třech odehraných kolech v druhé nejvyšší krajské soutěže dál stoprocentní. Svěřenci trenéra Jana Götha v neděli odpoledne dokázali vyhrát v Dukovanech na Třebíčsku vysoko 7:0 (2:0) a o skóre vedou průběžnou tabulku I. A třídy skupiny B. V příštím kole čeká na Bedrníky nováček soutěže z Nedvědic. Zápas na hlavní hrací ploše v Sokolovské ulici začíná v sobotu 31. srpna od 16 hodin.  …Číst dále

Gólově divoké derby přineslo vítězství na úplně novém pažitu

18/8/2024

Svěřenci trenéra Jana Götha zvládli vítězně i druhý zápas v sezoně. V sobotu odpoledne pokřtili vítězně nový trávník na stadionu v Sokolovské ulici. V derby porazili Luka nad Jihlavou těsně 4:3 (2:0). Přitom ještě na začátku druhého poločasu vedli domácí 3:0. Hosté se hned dvakrát v průběhu druhého poločasu dokázali dotáhnout na rozdíl jediné branky. Přitom skoro půl hodiny dohrávali kvůli vyloučení o deseti. Dvěma brankami se blýskl útočník Václav Pavlíček, který se třemi přesnými zásahy vede průběžnou tabulku střelců druhé nejvyšší krajské soutěže. V příštím kole se představí A-tým na hřišti Dukovan. Zápas na půdě soupeře z Třebíčska má výkop v neděli 25. srpna od 16.30 hodin. …Číst dále

Vítězný vstup do sezony v Borech

11/8/2024

Svěřenci trenéra Jana Götha zvládli vstup do nové sezony vítězně. V neděli odpoledne vyhráli na hřišti Borů 3:1 (1:1) a do tabulky druhé nejvyšší krajské soutěže zapisují první tři body. Hosté šli do vedení po půlhodině hry zásluhou Pavlíčka. Domácí po změně stran rychle srovnali, ale celek z Jihlavy dvěma slepenými góly Homoly a Jakuba Götha po inkasované brance rozhodl o tom, že Bory si ze zápasu žádný bodový zisk neodnesou. V dalším kole se Bedrníci představí poprvé doma, a to už opět na hlavním hřišti v Sokolovské ulici, kde v sobotu 17. srpna od 16.30 hodin přivítají v derby Luka nad Jihlavou. …Číst dále