Novinky: pavlíček

Vítězný vstup do sezony v Borech

11/8/2024

Svěřenci trenéra Jana Götha zvládli vstup do nové sezony vítězně. V neděli odpoledne vyhráli na hřišti Borů 3:1 (1:1) a do tabulky druhé nejvyšší krajské soutěže zapisují první tři body. Hosté šli do vedení po půlhodině hry zásluhou Pavlíčka. Domácí po změně stran rychle srovnali, ale celek z Jihlavy dvěma slepenými góly Homoly a Jakuba Götha po inkasované brance rozhodl o tom, že Bory si ze zápasu žádný bodový zisk neodnesou. V dalším kole se Bedrníci představí poprvé doma, a to už opět na hlavním hřišti v Sokolovské ulici, kde v sobotu 17. srpna od 16.30 hodin přivítají v derby Luka nad Jihlavou. …Číst dále

Bedrníky v Bíteši uklidnil "granát" Vaška Pavlíčka

12/5/2024

Dlouhých 236 minut čekali fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov na prolomení střeleckého trápení. Od 38. minuty zápasu v Borech, kdy se prosadil kapitán Roman Diviš, totiž útočníkům střelecký prach zvlhl. Až do nedělního zápasu 23. kola I. A třídy, kdy se prosadil na půdě juniorky Velké Bíteše v 5. minutě Václav Pavlíček a položil tak základ důležitému vítězství 5:2 (3:1). Bedrníky čeká posledních pět zápasů v sezoně. Třikrát z toho hrají doma. První z nich odkrojí v sobotu 18. května, kdy před vlastními fandy od 16.30 hodin přivítají 1.FC Jemnicko.…Číst dále

Kapitán Diviš prosí fanoušky: Hráčem kola zvolte Vencu Pavlíčka!

28/8/2023

Jeden si prožil premiéru v základní sestavě a druhý si otevřel na účet HFK Třebíč v sobotu odpoledne v rámci 4. kola I. A třídy skupiny B střelecký účet, když zaznamenal hattrick. Záložník Václav Pavlíček a kapitán A-týmu Roman Diviš se dostali do sestavy kola fotbalového portálu fotbalunas.cz. Hlasovat pro ně můžete až do středečního poledne 30. srpna. Vítěz bude vyhlášen hráčem kola druhé nejvyšší krajské soutěže a portál s ním zveřejní rozhovor. Kapitán Diviš ale žádá, aby fanoušci hlasovali v anketě pro jeho spoluhráče - Vaška Pavlíčka. …Číst dále