Novinky: Svratka

« Všechny novinky

Kouč béčka Lapeš: V první půli jsme měli soupeře výsledkově "zabít"

24/5/2023

Kdyby po prvním poločase 23. kola I. B třídy skupiny B svítil na ukazateli skóre vícebrankový rozdíl ve prospěch juniorky fotbalistů Bedřichova, těžko by se mohl v domácím souboji s Radešínskou Svratkou divit. Jenže svěřenci trenéra Ondřeje Lapeše opět doplatili na nemohoucnost v koncovce. Po poločase sice Bedrníci vedli, ale jen o gól. Navíc soupeř po pauze otočil a odvezl si na Žďársko všechny body. …Číst dále

Dorost vyhrál ve Svratce, na čelo ztrácí tři body

13/10/2022

Fotbalisté dorostu Bedřichova zaznamenali v neděli odpoledne důležitou výhru, kterou udrželi kontakt se špičkou tabulky.  V rámci 10. kola Krajského přeboru dorostu zvítězili na půdě Radešínské Svratky a čtyři kola před koncem podzimní části nejvyšší krajské soutěže ztrácí na první místo tři body. …Číst dále

Kanonýr Svratky zase řádil, sestřelil dvěma góly rezervu

11/10/2022

Fotbalisté rezervy Bedřichova prohráli na půdě momentálního lídra tabulky z Radešínské Svratky 2:0, když po poločase prohrávali o jednu branku. Za domácí vstřelil obě branky snajpr Pavel Lhoták, který si upevnil průběžné vedení v tabulce střelců nejnižší krajské soutěže. Za deset odehraných zápasů stihl v I. B třídě nastřílet už 17 branek.…Číst dále