Novinky: LETNÍ PŘÍPRAVA

V generálce proti Okříškám se dvěma brankami prosadil Jakub Göth

4/8/2024

V generálce proti Okříškám A-tým v sobotu navečer na hřišti účastníka nejvyšší krajské soutěže padl 2:5 (1:1). Obě branky Bedrníků vstřelil univerzál Jakub Göth. Šlo o poslední, v pořadí třetí zápas v rámci třítýdenní letního přípravného období na novou sezonu v I. A třídě. Už v neděli 11. července od 16.30 hodin nastoupí svěřenci Jana Götha k prvnímu mistrovskému utkání, když nastoupí na Žďársku, a to proti Borům. …Číst dále

Juniorka sehrála modelový zápas proti dorostu

31/7/2024

Starší dorostenci sehráli v rámci letního přípravného bloku na sezonu v divizi ve středu navečer na hřišti v Hybrálci u Jihlavy modelový zápas proti B-týmu. Zápas se hrál netradičně na 4x20 minut a pro klubovou televizi ho zhodnotil kouč staršího dorostu David Votava a v dalším rozhovoru se představil také nový člen jeho kádru Rostislav Štefáček. …Číst dále

A-tým si v připsal v přípravě cenný skalp

28/7/2024

Ve druhém přípravném zápase v rámci letní přípravy se svěřenci Jana Götha střetli v neděli odpoledne ve sportovním areálu v Pohledci na Žďársku s týmem SFK Vrchovina B. A-tým se proti týmu z elitní krajské soutěže dostal do dvoubrankového vedení v průběhu prvého poločasu po přesné střele Doška a nadvakrát proměněné penaltě Diviše. Pak sice domácí krásnou ranou z 30 metrů snížili, ale Mareš po rohovém kopu vrátil dvoubrankový náskok opět na stranu našeho A-týmu.  Ve druhé půli už se stav skóre neměnil 3:1 (3:1). V sobotu 3. srpna od 18 hodin nastoupí Bedrníci v generálce na I. A třídu na půdě Okříšek (Krajský přebor).…Číst dále