Novinky: starší

Kouč starší přípravky: V poločase jsme si k výkonu museli něco říct

13/10/2023

Ve středu odpoledne nastoupila  starší přípravka k dalšímu zápasu Okresního přeboru. Tentokrát přivítala na domácím hřišti soupeře ze Staré Říše. Zápas skončil výhrou Bedrníků 8:1 (2:1). "Zejména v prvním poločase jsme nehráli dobře. V poločasové přestávce jsme si k tomu něco řekli a kluci hned začali hrát o moc lépe," sdělil k vítěznému zápasu kouč Karel Jambor.   K dalšímu utkání nastoupí kluci v pátek 13. října od 16.30.hodin  v Telči.…Číst dále

Dorostenci triumfovali ve Ždírci, s Lipníkem se bude hrát ve Valči

10/10/2023

Starší dorostenci zabrali. V rámci 8. kola Krajského přeboru dokázali v sobotu dopoledne zvítězit ve Ždírci nad Doubravou vysoko 5:1 a na vedoucí Okříšky ztrácí tři body. V neděli v 10 hodin původně měli dorostenci sehrát utkání s druhým Lipníkem doma, ale došlo ke změně pořadatelství a utkání se odehraje v původním termínu, ale na hřišti ve Valči na Třebíčsku. Oba soupeře dělí v tabulce dva body. …Číst dále

Starší žáci mají druhou výhru v divizi, porazili doma Znojmo

10/10/2023

Starší žáci mají v divizi druhou výhru v sezoně. Doma v neděli dopoledne v rámci 10. kola porazili 1.SC Znojmo 2:1 (1:0). O zisku tří bodů rozhodl dvěma brankami kapitán Bedrníků Filip Šilhart. Hosté snížili deset minut před koncem, ale domácí už si vítězství vzít nenechali. V sobotu 14. října se představí žáci v Kroměříži. Výkop utkání je v deset hodin. …Číst dále