Novinky: sokol,

U třetí branky Herálce nejde (ne)regulérnost určit

16/8/2022

Hodně emocí vzbudila už během utkání 1. kola I. A třídy skupiny B třetí branka Herálce v síti Bedřichova ze 73. minuty z kopačky Milana Boháče. Hostující tým měl za to, že v době přihrávky byl domácí útočník v jasném postavení mimo hru, takže když proměnil sólový nájezd na gólmana Petra Šánu, branka neměla platit. Domácí tým v týdnu po zápase zveřejnil na svém YouTube kanále sestřih nejdůležitějších situací. …Číst dále

Juniorka vyhrála v Borech, rozhodl Diviš

14/8/2022

Fotbalisté B-týmu dokázali v neděli zvítězit v Borech a jako nováček nejnižší krajské soutěže ještě neztratili ani bod, když na půdě soupeře vyhráli 4:2. Rozhodující branku vstřelil v 30. minutě Roman Diviš.       …Číst dále

Na vítězný gól se čekalo 108 minut

13/8/2022

Fotbalisté Bedřichova dokázali odčinit porážku z Herálce, a Velkou Bíteš doma porazili po brankách Matěje Neuwirtha, Pavla Štěpánka a Martina Švaříčka 3:0. Domácí hlavně v prvním poločase předvedli několik velmi pohledných kombinačních akcí. Po přestávce šla úroveň hry dolů, ale přece jen v poslední minutě padla ještě třetí branka do sítě hostí, kdy skóre pečetil střídající Švaříček.…Číst dále