Novinky: let

Střelecký prach v Želetavě zvlhnul

5/5/2024

Hned s několika změnami nastoupil A-tým v sobotu odpoledne v rámci 22. kola I. A třídy skupiny B na hřišti Želetavy. Poprvé v sezoně nebyl k dispozici kapitán Roman Diviš, chyběl také stoper Jan Mareš, kvůli disciplinárnímu trestu absentoval Dan Tesař a dlouhodobě na marodce je záložník Šimon Homola. Soutěžní premiéru za první tým si odbyl obránce Petr Barák. Kapitánskou pásku navlékl Jakub Göth, který v poslední vteřině mohl rozhodnout, ale z přímáku orazítkoval jen tyč domácí svatyně. Bedrníci tak potřetí ze čtyř duelů zaznamenali bezbrankový výsledek. V příštím kole hraje A-tým na půdě juniorky Velké Bíteše. Začátek zápasu je v neděli 12. května od 16.30 hodin. …Číst dále

Žáci v domácí podzimní rozlučce s divizí nestačili na HFK

29/10/2023

V posledním domácím zápase v rámci podzimní části žákovské divize hostili svěřenci hlavního trenéra Jaromíra Pula na svém hřišti v neděli dopoledne 1. HFK Olomouc. Celek, který se průběžně přetahuje o průběžné vedení v tabulce, splnil v Jihlavě roli favorita, když vyhrál vysoko 7:0. O svém vítězství rozhodl už do poločasu, kdy vstřelil pět branek. Ve čtvrtek zajíždí starší žáci do Kroměříže (14.00) a v neděli 12. listopadu v 10 hodin uzavřou podzim na půdě Znojma. …Číst dále

Domácí neporazitelnost po výhře nad Želetavou trvá, příště opět doma

30/9/2023

Svěřenci trenéra Jana Götha zvládli vítězně sobotní duel 9. kola I. A třídy skupiny B, když doma porazili Želetavu těsně 2:1. O branky domácích se v průběhu prvního poločasu postaral Pavlíček a z penalty Diviš. V příštím kole se Bedrníci představí opět doma, když od 15 hodin v sobotu 6. října hostí rezervu Velké Bíteše.…Číst dále