Novinky: bedr

Hruška: Výsledek je pro nás krutý

17/9/2022

V deváté minutě Josef Hruška otevřel skóre zápasu a po čtvrthodině hracího času zápasu s Jemnickem přihrál ještě Romanu Divišovi na gól, který poslal Bedr do vedení na 2:0. V posledních deseti minutách ale domácí třemi brankami včetně jedné z penalty zápas otočili. "Je to pro nás krutý výsledek, kazí mi to i radost z osobního hlediska, protože kdybych proměnil svou další šanci, výsledek by byl dnes jiný," říká v rozhovoru pro klubovou televizi.…Číst dále

VIDEOREPORTÁŽ: Bedřichov - HFK

16/9/2022

Podívejte se na komentovanou videoreportáž z nedělního domácího zápasu A-týmu, který na hlavní hrací ploše v Sokolovské ulici přivítal HFK Třebíč. Domácí rozhodli o svém vítězství v závěru utkání a po výsledku 3:2 se na soupeře zcela bodově dotáhli. …Číst dále

Kapitán dorostu burcuje a z Kamenice chce tři body

14/9/2022

Kapitán dorostenců Václav Pavlíček burcuje tým před sobotním zápasem v Kamenici nad Lipou. Věří, že vítězstvím se v Krajském přeboru podaří nastartovat vítěznou šňůru. Podívejte se na jeho vyjádření pro klubovou televizi. …Číst dále