Novinky: PR

Juniorka doma urvala důležitou výhru

31/10/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova v sobotu odpoledne zaznamenali důležitou výhru, když doma dokázali porazit v dramatickém závěru utkání Přibyslavice hokejovým skóre 6:5. Bedrníci vedli v poločase vysoko 4:1, soupeř se dokázal dotáhnout, ale domácí opět vedení dokázali navýšit. Hosté z Třebíčska se přesto nevzdali a opět se přiblížili na jednobrankový rozdíl ve skóre.…Číst dále

Juniorka utržila v Křižanově debakl

25/10/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova v 12. kole I. B třídy skupiny B prohráli na půdě Křižanova vysoko 0:6. Domácí rozhodli o svém vítězství už do poločasu, kdy vstřelili čtyři branky. Bedrníci zaznamenali sedmou porážku v podzimní části nejnižší krajské soutěže. S 11 získanými body zůstávají na průběžném 12. místě tabulky. …Číst dále

Kouč dorostu: Nedvědice ani HFK nesmíme podcenit

19/10/2022

Dorostenci Bedřichova v Krajském přeboru zaznamenali ve víkendovém 11. kole důležitou výhru 6:1 na půdě Velkého Meziříčí. Tři kola před koncem podzimní části ztrácí na vedoucí Ždírec nad Doubravou tři body. V neděli 23. října hostí svěřenci kouče Jiřího Novického předposlední Nedvědice. Zápas má výkop stanoven ve 12.30 hodin. …Číst dále