Novinky: PR

Kouč Votava: Někteří hráči musí spadnout zase zpátky na zem

5/9/2023

Starší dorostenci zvládli vítězně i třetí zápas nové sezony v Krajském přeboru dorostu. Šest minut před koncem poločasu rozhodl o nejtěsnější možné výhře Bedřichova na Vrchovině kapitán hostů Petr Brnický. Kouč David Votava byl ale herně spokojený jen s druhou polovinou prvé půle. Na druhý poločas si přeje zapomenout.  Ve 4. kole hostí doma Bedřichov Rokytnici/Želetavu. Zápas začíná v sobotu 9. září ve 13 hodin. …Číst dále

Žáci mají první vítězství divizi. Výhru věnovali spoluhráči Kamovi

3/9/2023

Svěřenci Jaromíra Poula mají v žákovské divizi kategorie U15 první body. Premiérové vítězství v poměru 3:1 (1:0) zaznamenali nad Prostějovem v neděli dopoledne před domácím publikem a rázem poskočili na průběžné sedmé místo tabulky.  V nadcházejícím 6. kole zajíždí na hřiště Havlíčkova Brodu. Zápas se hraje v sobotu 9. září od 9.30 hodin.  Soupeř ve třech odehraných kolech ještě nebodoval.                              …Číst dále

Kouč Jambor: Výkony starší přípravky půjdou určitě nahoru

1/9/2023

Minulý týden - v pátek odpoledne se uskutečnilo první utkání Okresního přeboru starších přípravek. "Na domácím hřišti jsme přivítali soupeře z Rantířova. První poločas byl jak herně i výsledkově zcela vyrovnán a skončil 4:4. V druhém poločase byli jasně lepší hosté a po zásluze vyhráli 7:11. O výsledek vůbec nejde, utkání se hrálo za úmorného vedra a kluci zaslouží velikou pochvalu za snahu a bojovnost a věřím, že naše výkony půjdu určitě nahoru," říká za realizační tým trenér Karel Jambor.  …Číst dále