Novinky: Bedr

« Všechny novinky

TESAŘ: Doufám, že vítězných zápasů bude přibývat

11/9/2022

Hlavou po centru od rohového praporku rozhodl Dan Tesař o vítězství Bedrníků nad HFK Třebíč 3:2. Branka padla osm minut před koncem. Měl radost nejen z druhé výhry v sezoně, ale také z toho, že byl vyhlášen jako Auto Style City Hráč utkání. Podívejte se na jeho rozhovor pro klubovou TV.…Číst dále

Jambor o výhře céčka: Byl to vybejkovaný zápas

8/9/2022

Fotbalisté C-týmu Bedřichova mají první vítězství v sezoně III. třídy. Na domácím hřišti dokázali v neděli odpoledne přestřílet Pavlov a připsali si tak do tabulky premiérové tři body. Podle střelce druhé branky domácích Karla Jambora bylo vítězství Bedrníků zasloužené. …Číst dále

Rozhodl špatný vstup do zápasu, říká kouč dorostu Novický

7/9/2022

Fotbalisté dorostu Bedřichova v nejvyšší krajské soutěži okusili poprvé hořkost porážky v této sezoně. V neděli odpoledne prohráli na hřišti Světlé nad Sázavou 2:3. Hlavní kouč dorostu viděl rozhodující moment zápasu ve špatném vstupu do utkání, kdy jeho svěřenci inkasovali v prvních 18 minutách dvě branky. Hosté se hnali v závěru za vyrovnáním, ale přesilovku po vyloučení Špěry využít nedokázali.…Číst dále