Novinky: Bedr

Povolný si za vyloučení nezahraje tři zápasy

30/9/2022

Gólmanská jednička dorostenců v Krajském přeboru Vítek Povolný bude svému týmu za vyloučení v domácím zápase 8. kola proti Ždírci nad Doubravou (1:2) chybět celkem tři zápasy. Ve čtvrtek odpoledne o tom po svém zasedání na webu informovala disciplinární komise Krajského fotbalového svazu.…Číst dále

VIDEOSESTŘIH nabízí i rozbor penalty

29/9/2022

Tradičně v týdnu po domácím zápase vám opět nabízíme videosestřih toho nejzajímavějšího z utkání A-týmu proti Budišovu- Náramči, a to včetně penaltové situace, po které hosté srovnali v závěru zápasu na konečných 2:2. Kvůli náhlé hlasové indispozici komentátora ale je tentokrát sestřih pouze s původním zvukem, nikoliv komentovaný. …Číst dále

V dohrávce uspěla rezerva Rantířova

28/9/2022

Fotbalisté C-týmu Bedřichova podlehli doma v dohrávce 5. kola III. třídy juniorce Rantířova 0:4. Soupeř zaznamenal po dvou přesných zásazích v každém poločase. Rozhodující byl povedený úvod soupeře, kdy zaznamenal dva góly v rozmezí 9. a 11. minuty. V neděli 2. října se od 15 hodin představí Bedrníci na půdě Nadějova. …Číst dále