Novinky: Humpolec

Votava po vítězství v Humpolci: Postup je v kabině zakázané slovo

7/5/2024

Šlágr 18. kola Krajského přeboru dorostu se hrál v sobotu dopoledne na stadionu v Humpolci, kde ho sledovalo 110 diváků. Důležitost utkání byla naprosto zřejmá, bodový rozdíl tří bodů mohli domácí smazat vítězstvím nad průběžným lídrem z Bedřichova. To se ale nestalo, protože Bedrníci rozhodli ve svůj prospěch v druhé půli po dvou brankách Patrika Cáhy a upevnili si tím pádem vedení v průběžné tabulce. Bedřichov nyní čeká trio domácích zápasů, i když utkání s Lipníkem odehraje na hřišti ve Stáji, v domovském stánku Sapeli Polná. V sobotu od 13 hodin přijede do Jihlavy Ždírec nad Doubravou.…Číst dále

A-tým dnes hraje proti Štokům. Musíme zlepšit obranné standardky, ví Sargsyan

9/3/2024

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov dnes od 18 hodin na umělé trávě v Havlíčkově Brodě nastoupí proti Štokům. Se záložníkem Davidem Sargsyanem jsme se v rozhovoru pro klubový web vrátili k minulému duelu proti juniorce Humpolce.  …Číst dále

Druhý přípravný zápas přinesl remízu s rezervou Humpolce

2/3/2024

V druhém přípravném zápase změřili síly svěřenci trenéra Jana Götha na umělé trávě v Humpolci na Pelhřimovsku s rezervou domácího AFC. Oba soupeři se nakonec rozešli smírně 4:4 (2:2), když branky za A-tým Bedřichova vstřelili Vodička, Diviš, Mareš a David Sargsyan, který také na jeden gól přihrál. Prakticky jen s první půlhodinou byl kouč spokojen. "Úvodních 25 minut  jsme soupeře nepustili absolutně vůbec k ničemu. Hráli jsme jenom my," pochvaloval si lodivod průběžné vedení 2:0.…Číst dále