Novinky

Žáci v divizi v odvetě s Prostějovem na domácí výhru nenavázali

18/5/2024

Starší žáci ve 23. kole divize v sobotu dopoledne prohráli s Prostějovem 2:7 (1:4). Domácí sice rychle prohrávali, ale dokázali záhy srovnat. Hosté, ale třemi brankami do poločasu rozhodli o osudu duelu. Auto Style City Hráčem utkání byl vyhlášen střelec prvé branky Bedrníků Dominik Dudák. Podívejte se na pozápasové rozhovory prostřednictvím klubové televize. …Číst dále

Kouč Votava: Není frajeřina vyhrát když se daří, ale když ti to v zápase nejde

17/5/2024

Starší dorostenci pod taktovkou kouče Davida Votavy zapsali v sobotu už čtvrté vítězství v řadě a čtyři kola před koncem vedou o bod tabulku Krajského přeboru. V sobotu 18. května  přivítají ve 13 hodin Lipník. Bude se hrát na hřišti ve Stáji.  …Číst dále

Bedrníky v Bíteši uklidnil "granát" Vaška Pavlíčka

12/5/2024

Dlouhých 236 minut čekali fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov na prolomení střeleckého trápení. Od 38. minuty zápasu v Borech, kdy se prosadil kapitán Roman Diviš, totiž útočníkům střelecký prach zvlhl. Až do nedělního zápasu 23. kola I. A třídy, kdy se prosadil na půdě juniorky Velké Bíteše v 5. minutě Václav Pavlíček a položil tak základ důležitému vítězství 5:2 (3:1). Bedrníky čeká posledních pět zápasů v sezoně. Třikrát z toho hrají doma. První z nich odkrojí v sobotu 18. května, kdy před vlastními fandy od 16.30 hodin přivítají 1.FC Jemnicko.…Číst dále